LIPOGEMS išskirtinumas

Kas daro „Lipogems“ procedūrą tokia išskirtine?

Patogumas. Procedūra atliekama maždaug per 1 valandą ambulatoriniame chirurginiame komplekse.

  • „Lipogems“ yra visiškai sandari ir sterili sistema, be ilgalaikių ląstelių dauginimo laboratorijų, tad infekcijos rizika yra sumažinama iki minimalios.
  • Transplantacijai naudojamas paciento riebalinis audinys, todėl panaikinama atmetimo rizika bei nesukeliama priklausomybė.
  • Riebalinio audinio apdirbimui nėra naudojami jokie papildomi fermentai, tik fiziologinis tirpalas, tad „Lipogems“ yra visiškai natūrali gydymo priemonė be jokių cheminių priemaišų.
  • Su „Lipogems“ technologija gaunamas audinio produktas išlaiko biologines natūralaus jungiamojo audinio savybes, o dėl ypač mažo frakcijų dydžio jis gali būti sušvirkštas plonomis adatomis, minimaliai traumuojant pacientą
  • „Lipogems“ procedūros metu sušvirkštas audinys išlieka pažeistoje vietoje, jis nėra absorbuojamas organizmo, o tai suteikia galimybę maksimaliai prailginti gydymo naudą.

„Lipogems“ technologija skatina natūralų organizmo gijimą, leisdama atidėti sudėtingą sąnario keitimo operaciją ar būdama alternatyviu pasirinkimu pacientams, kuriems negalima atlikti operacijos, taip pat nepageidaujantiems chirurgų įsikišimo.